Poskytovaná péče

 

Prevence

Prevence je základem zdravého chrupu každého člověka. Patří sem péče o chrup (čištění zubů i mezizubních prostor), dentální hygiena, preventivní prohlídka event. RTG chrupu, který odhalí i začínající kazy pouhým okem nezjistitelné.

Zubní implantáty

Vzhledem k úspěšnosti a odolnosti zubních implantátů je dnes tato možnost zubní náhrady velmi oblíbená i finančně výhodná.

Probíhá opět v lokální anestezii. Nejprve je do čelistní kosti umístěn šroub, který se během 3-6 měsíců do kosti vhojí. Na něj je poté umístěna připravená korunka, která je estetická a plně funkční.

Životnost implantátu není omezena, ale záleží na Vašem celkovém zdraví a životosprávě. Komplikací mohou být nedostatek kostní tkáně nebo určitá imunologická onemocnění.  

Záchovná stomatologie

Léčba zubního kazu (jeho vyvrtání a výplň) je i dnes nejčastějším zubním zákrokem, V případě hlubšího kazu je nutné provést umrtvení a ošetření jeho kanálků (endodoncii). Tyto zákroky, pokud jsou provedeny včas, napomáhájí zachování vlatního funkčního zubu bez nutnosti zubních náhrad.

Protetika

Je-li zub poškozen tak, že rozsah postižení nedovoluje zhotovení plomby, pak řešíme situaci proteticky.  
Jedná se korunky, vyrobené v laboratoři přesně na míru. 

V případě úplné ztráty zubů existují snímatelné náhrady, které se však kvůli horší funkčnosti snažíme zaměnit za náhrady usazené na implantátech, 

VÝBĚR Z CENÍKU

Kompletní dentální hygiena

(s Air-flow) = 1.500,- Kč

Amalgamová výplň

1.000,- Kč

Skloionomerní výplň (bílá)

1.200,- Kč

Fotokompozitní plomba (bílá)

1.500 - 2.000- Kč

Endodoncie (ošetření kanálků)

1.800,- Kč (za 1. kanálek)

1.300,- Kč (za každý další)

Korunka metalokeramická

5.900,- Kč

Korunka celokeramická

7.900,- Kč

Domácí bělení

5000,- Kč

Zavedení implantátu + korunka zirkon

25.000,- Kč

Výplně - dočasný chrup

800,- Kč

Neomluvený rezervovaný termín

2.000,- Kč